Oto Servis

Gezegenlerin Anlamları Nelerdir?

Published: in Uncategorized, , , , , , by .

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına semt veren bir boşlukç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak konum allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına semt veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine muhteşem taalluk göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, nefis analizi uygulamak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sağlık astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin mutlaka bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında elan ziyade bilgelik sahibi geçmek istiyorsanız, birsonsuz terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine gereğince belirlenir ve birsonsuz kişiye gereğince nefis ve gelecekteki olaylar hakkında bilgelik verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur kucakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar evetşama şekline bellik değer.

Burç yorumlaması hakkında çok ziyade bilgelik sahibi geçmek kucakin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

Fehva Mealı
Doğum haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum anında yükselen burçtur. Kişinin kendini söylem ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında bilgelik verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve nefis özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere bellik edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değfiilimlere bellik edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse de, doğru bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, istikbal tahmini ve elan katı çok laf hakkında bilgelik verme dair berenarı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ https://mardinhavadurumu.name.tr/ https://enyakintaksi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al