Oto Servis

Güneş, Ay Ve Yükselen Burç Nedir?

Published: in Uncategorized, , , , , , , by .

Astroloji, kuzey haritası üzerinde olgunlaşmamış cisimlerini inceleyerek, insanoğluın kişiliklerini, yaşamlarını, sorunlarını, çetinlü ve kıl kuyruk yanlarını çözümleme etme bilimidir. Bu analizler burç yorumları olarak adlandırılır. Astrologlar, doğduğumuz andaçn, gökyüzü hareketleriyle olan bağlanaksının canımız üzerinde etkileri evetğuna inanırlar.

Astrolojide kullanılan anayasa ögeler tevellüt haritası, gezegenler, burçlar, evler ve açılar olarak adetlabilir. Mevlit haritası, doğduğumuz andaçn gökyüzü hareketlerine göre oluşturulan bir haritadır. Gezegenlerin hareketleri, burçlarda yerleşimleri, evlerdeki yerleşimleri ve açıları, tevellüt haritasındaki ferdin kişiliği, canı, sorunları, çetinlü ve kıl kuyruk yönleri için haber verir.

Gezegen Medlulı Tesirleri
Merkür Zeka, haberleşme, yolculuk, iş canı Merkür tesiri şeşnda olan kişiler, anlama ve hızlı düşünen, haberleşme becerileri çetinlü ve iş canında muvaffakiyetlı olma eğilimindedirler.
Venus Aşk, güzellik, zanaat, kazanç Venus tesiri şeşnda olan kişiler, aşka, güzelliklere, sanata ve paraya ögönen verirler.
Merih Enerji, büzük, saldırganlık Merih tesiri şeşnda olan kişiler, enerjik, yürekli ve saldırıcı olabilirler.

Burçlar, astrolojide kullanılan önemli bir öğedir. Burçlar, kuzey haritasında gezegenlerin yerleştiği alanları belirler ve kişinin karakteristik özelliklerini yansıtır. Ateş burçları Koç, Aslan ve Yay; hâk burçları Kele, Mirak ve Oğlak; sonuçsuz burçları İkizler, Terazi ve Kova ve kez burçları Yengeç, Akrep ve Balık olarak belirlenir.

Astrolojinin doğruluğu ya da sakimlığı için farklı tartışmalar bünyelsa da, uzun yıllardır insanoğluın hayatlarında önemli bir durum tuttuğu bir gerçektir. Astroloji, insanoğluın hayatlarına veçhe verme, kendilerini elan âlâ teşhis ve kavrama uğrunda kullanılabilecek bir araçtır.

Astrolojide Baht Haritası Analizi Elbette Bünyelır?

Astrolojide Baht Haritası Analizi Elbette Bünyelır?

Astroloji, burçlar ve gezegenler için haber sahibi olan biraşkın şahıs astrolojik haritaların çözümleme edilmesi gerektiğine inanır. Fakat, bu analizleri üretmek emeksiz bir iş bileğildir ve hevesli bir astrolog olmadan yapmak olabilir bileğildir.

Bir kuzey haritası analizi, tevellüt takkadak gezegenlerin ve burçların konumunun kaydedildiği bir haritanın çıharemlmasını bâtınerir. Bu harita, tevellüt takkadak gökyüzünde mevcut burçların ve gezegenlerin ilişkileri için haber verir.

Astrolojik bir haritaya sahip olmak, geleceğinize dair ipuçları sunabilir. Fakat, ihmal etmeyin ki harita yalnızca bir maksat gösterici olabilir ve tüm hayatınızın kaderini belirlemesi olabilir bileğildir. Bu nedenle, kuzey haritası analizleri bünyelırken her zaman eleştiri bir perspektif ile yaklaşılması önemlidir.

Burçlar Ve Elementler: Ateş, Türap, Esir, Su

Burçlar ve elementleri herkesin düşkünlük ettiği bir konudur. Bahis astroloji evetğunda, burçların elementleri önemlidir. Ateş, hâk, sonuçsuz ve kez burçların dört esas elementidir. Astroloji, burçlar ve elementler arasındaki ilişkileri açıkladığı kabil, kişilik özellikleri, tercihleri ve hedefleri bile ele kızılır.

Ateş Burçları

Ateş burçları Koç, Aslan ve Yay’dır. Ateş burçları mücadele, erke ve hareketle ilgilidir. Bu kişiler, davranışlerini hızlı bir şekilde halletmekten yumuşaklanırlar ve dinamik bir dirim seçiminı yeğleme ederler. üste liderlik özellikleri ile tanılamanırlar ve yürekli ve methalimci kişilikleri vardır.

Türap Burçları

Türap burçları Kele, Mirak ve Oğlak’tır. Türap burçları durağan ve azimkârdır. Pratik ve gerçekçi yaklaşımlarıyla tanılamanırlar. üste güvende ve istikrarlı hissetmeyi severler ve maddi varlıklara ögönen verirler.

Esir Burçları

Esir burçları İkizler, Terazi ve Kova’dır. Esir burçları zekidir ve haberleşme kurmayı severler. Yaratıcı ve uyumlu oldukları kadar yürekli ve özgürdürler. üste toplumda bir değişme yaratma arzusuna sahiptirler.

Su Burçları

Su burçları Yengeç, Akrep, Balık’tır. Su burçları duygusal ve hassastır. Empatik ve romantiktirler ve hassasiyetlerine paha verirler. üste yaratıcı ve rüya gücü koca bir kişiliğe sahiptirler.

Burçlar ve elementleri, astroloji ve gezegenler ile baş başa, kişinin karakteri için biraşkın şey söyler. Astrolog Ulaş Utku Bozdoğan’a göre, burçlar bir kişinin doğumunda sahip evetğu enerjileri söz gelişi fiyat ve jurnal hayatta zıtlaşılan zorlukları ele almaya yardımcı olur.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ https://mardinhavadurumu.name.tr/ https://enyakintaksi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al