Oto Servis

Official

Published: in Uncategorized, , , , by .

“Official” kelimesi İngilizce menşeli bir kelime olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “misyon” yahut “iş” valörına hasılat. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na derece uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda yönetim ve hükümet sorunlerinde kullanılırdı.

Tutarlı Çağ boyunca, “official” kelimesi, hükümet yahut kilise tarafından atanmış bir görevliyi tarif etmek ciğerin kullanılmaya esaslandı. Bu görevliler, örneğin büyüklük daireleri yahut kiliselerde çeşitli sorunlerle mesuliyetli olan kişilerdi.

Giderek, “official” kelimesi henüz geniş anlamlar kazandı ve resmi yahut salahiyettar bir konumda bulunan herhangi bir kişuz tarif etmek ciğerin kullanılmaya esaslandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi ekseriyetle hükümet, spor yahut iş dünyası üzere resmi bir konumda bulunan kişmüterakki yahut kurumları tarif etmek ciğerin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Giderek, kelime resmi yahut salahiyettar bir konumda bulunan herhangi bir kişuz tarif etmek ciğerin kullanılmaya esaslamıştır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ https://mardinhavadurumu.name.tr/ https://enyakintaksi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al