Oto Servis

Zurna Sohbet

Published: in Uncategorized, , , , , by .

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca vukuf aktarımı bağırsakin değil, aynı zamanda zevküsefa bağırsakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız herhangi biriyle yapılabildiği kadar ayrıca tanıdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri yoluyla yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve yârenlik etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yapıp etmek bağırsakin yalnızca nickname (eğreti isim) kaydetmek kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete kafalamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine kafalıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence fasıla benizünü kullanarak yalnızca alfabelı, alfabelı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü kadar tercihe bağlamlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kısa süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı enstantane mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir başka pop chat izlence olan ve internetin efsane mukayyetmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ https://mardinhavadurumu.name.tr/ https://enyakintaksi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al